top of page
białe tło
zamknięte oczy

SESJE
RELAKSACYJNO-OCZYSZCZAJĄCE

CENA JEDNEJ SESJI   -  150zł/£30

CENA DWÓCH SESJI   -  260zł/£50

Image by Nikita Bren

  Podczas sesji relaksacyjnych skupiam się wyłącznie na tym, by pomóc pozbyć się pacjentowi stresu i jego skutków, a co za tym idzie oczyścić umysł, aurę, usunąć blokady i negatywne energie, które mają destrukcyjny wpływ na każdego człowieka. Taką terapię można określić mianem duchowego SPA. 

  O tym, że stres ma bardzo negatywny wpływ na nasz organizm i umysł chyba nie muszę nikogo przekonywać. Długotrwały stres może dosłownie zniszczyć komuś życie. Warto więc działać w celu uniknięcia takich konsekwencji stresu. 

  Podstawą naszego zdrowia jest harmonia ciała, umysłu i duszy. Czymś co zaburza taką harmonię może być praktycznie wszystko co nas otacza i czego doświadczamy. Kłótnie z partnerem, nerwowa praca, uciążliwy sąsiad, słuchanie i czytanie wiadomości, a nawet czytanie negatywnych opinii pod postami (media społecznościowe) "przykleja" się do nas, tworząc coraz to grubszą warstwę negatywnych energii, które po prostu są zbędnym balastem. Nawet jeśli niektóre z przykładów mogą wydawać się banalne to zaręczam, że tylko są takie z pozoru.

  Oczywiście są ludzie, którzy potrafią sobie radzić z czymś takim i po prostu nie podchodzą do wielu spraw emocjonalnie lub zwyczajnie odcinają się od negatywnych emocji. Jednakże większość ludzi wchłania wszystko jak gąbka. A największym problemem jest to, że osoby te nawet nie zdają sobie z tego sprawy. 

  Nie znaczy to oczywiście, że kłótnia z partnerem czy nieprzyjemna sytuacja w pracy musi wywołać od razu jakąś chorobę. To są dla nas trudne momenty, których raczej nie unikniemy, bo jesteśmy ludźmi i takie sytuacje po prostu się zdarzają (choć byłoby idealnie gdyby ich nie było). Dobrze jest zdawać sobie sprawę z tego jaki to ma na nas wpływ. I tutaj od razu dodaję, że nie tylko to co do nas trafia z zewnątrz ma wpływ na nasze zdrowie i ogólnie życie. Nasze negatywne myśli, złość, ocenianie innych itd. ma również wpływ na nas samych, a  nie tylko na inne osoby. To co myślimy i mówimy nie znika od tak sobie. Zostaje w nas lub wraca w różnej postaci. Czasem są to negatywne emocje innych ludzi, a innym razem nieprzyjemne zdarzenia, których wolelibyśmy uniknąć. 

  Niektórym może się to wydawać, że droga do życia w harmonii jest  bardzo skomplikowana, ale to tylko pozory. Oczywiście są trudne sytuacje, jak np. związek z toksyczną osobą. Ale na tym to polega by rozwiązywać takie problemy, bo niestety rzadko rozwiązują się same. Trzeba budować wokół siebie przestrzeń dla nas samych, byśmy mogli kochać samych siebie, tak jak na to zasługujemy. Najważniejsze by zrobić coś, by stało się to możliwe. Spojrzycie wtedy na świat zupełnie inaczej, a wiele problemów nagle znika, bo nasze podejście do różnych spraw jest zupełnie inne. W rzeczywistości, życie nie jest takie skomplikowane. 

  Dobrym sposobem oprócz oczyszczająco-relaksacyjnych sesji Reiki, jest medytacja, która ma na celu osiągnięcie wewnętrznej harmonii. Pozwala nam to na bieżąco oczyszczać umysł i radzić sobie ze zmaganiami codziennego życia. Utrzymywanie umysłu w harmonii, w dużym stopniu zapobiega sytuacji, w której to nasza dusza poprzez choroby, próbuje nam zamanifestować, że potrzebuje uzdrowienia. 

  

  Usługa wykonywana jest po otrzymaniu przelewu na konto bankowe lub Paypal

bottom of page