top of page
białe tło
Leczenie Reiki

SESJE POPRZEZ KONTAKT OSOBISTY

CENA JEDNEJ SESJI   -  £45

Image by Han Chenxu

      Sesje poprzez kontakt osobisty wykonuję w domu pacjenta. Zabieg jest bardzo podobny do tego jaki wykonuję na odległość. Różnicą jest oczywiście kontakt bezpośredni, co czasem dla pacjentów jest bardzo ważne, choćby  ze względu na to, iż osoba poddająca się zabiegowi czuje się bardziej komfortowo widząc moje działanie. 

 Podczas sesji osoba uzdrawiana leży na stole do masażu (dostarczonym przeze mnie) z zachowaniem zasad opisanych w dziale "JAK WYGLĄDA SESJA REIKI".  Wszystko jest wykonywane z zachowaniem zasad higieny czyli sterylnie. Podczas sesji moje dłonie spoczywają w różnych miejscach na ciele pacjenta (z pominięciem miejsc intymnych). Nie jest to konieczne oczywiście, bo jeśli pacjent sobie tego nie życzy, to wtedy bez problemu sesja przebiega bez jakiegokolwiek kontaktu fizycznego. Dla wielu pacjentów bezpośredni kontakt z uzdrowicielem jest po prostu kojący. 

   Tak jak w przypadku sesji na odległość wymagany jest spokój. Dlatego zalecam pacjentom wybranie dla nich odpowiedniej pory na wykonanie zabiegu, by poddanie się terapii przebiegało bez zakłóceń. W przypadku gdyby dla osoby uzdrawianej było problemem korzystanie ze stołu, który używany jest przeze mnie do wykonywania zabiegów, jest możliwość wykonania zabiegu na siedząco (pacjent siedzi na krześle).

       Przed zapisaniem się na sesję, z chęcią odpowiadam na wszelkie pytania oraz udzielam odpowiednich informacji. 

    Sesje poprzez kontakt osobisty wykonywane są tylko w centrum Thetford (UK) i w obrębie 15 mil. Za dojazd poza centrum Thetford naliczana jest przeze mnie opłata by pokryć koszty paliwa i wynosi £3. 

       Proszę pamiętać, że zabieg Reiki jest bezinwazyjny i po względem fizycznym jest zabiegiem bardzo delikatnym. 

        

      

         

  Czas trwania jednej sesji to 45 minut. W szczególnych przypadkach sesja może zostać wydłużona do 1 godziny lub dłużej (bez dodatkowej opłaty).

  

  Usługa wykonywana jest po otrzymaniu przelewu na konto bankowe lub Paypal

  

bottom of page